Iskolánk vezetősége Székelykeresztúron

Iskolánk vezetőségének különleges élményben lehetett része nemzeti ünnepünk kapcsán. Székelykeresztúri testvériskolánktól érkezett meghívásnak eleget téve vett részt az ünnepi „Petőfi hét” zárórendezvényén, a „Petőfi-gálá”-n  Pozsári Gyöngyi igazgató és Pócs Márton mb. igazgatóhelyettes.

A színvonalas és megható rendezvény -, amelyen évekkel korábban iskolánk diákjai már nagy sikerrel szerepeltek- másnapján, március 15-én reggel küldöttségünk megkoszorúzta testvériskolánk névadójának szobrát, részt vett Koncz Hunor-János, Székelykeresztúr Polgármestere és Simó Ildikó, testvériskolánk igazgatója szíves invitálására a városi ünnepségen, koszorúzáson, majd az azt követő díszebéden. Az ünnepi megemlékezések zárásaként megtekintették a székelykeresztúri Mákvirágok tánccsoport évről évre fergeteges sikert arató gálaműsorát.