Alsós matematika verseny

A Kunszentmiklósi Varga Domokos Általános Iskola rendezte meg a Járási alsós matematika versenyt 2024.04.16-án. Ezen a rendkívül színvonalasan megrendezett versenyen, iskolánk két tanulója is eredményesen szerepelt: Lucz Emili 3.osztályos tanuló 2.helyezést ért el, míg Tóth-Döme Ádám I. helyezett lett a 4.osztályosok között!

Köszönjük iskolánk pedagógusainka a színvonalas versenyszervezésért!

Emili és Ádám továbbjutott a tankerületi matematika versenyre, melyet május 7-én a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskolában rendeztek. Ezen a megmérettetésen is helyt álltak tanulóink, hiszen Lucz Emili a IV. helyezést hozta el, míg Tóth-Döme Ádám I. helyezett lett!

Eredményükhöz szívből gratulálunk! További sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!

Köszönet a lelkes pedagógusoknak a felkészítő munkáért!