Pályaorientációs Nap 2023.

Pályaorientációs napot tartottunk október 27-én. Tanulóink a város több helyszínére látogattak el megismerkedni különböző foglalkozásokkal illetve intézményünkben a kisebbek két helyszínen ismerkedhettek meg érdekes szakmákkal.  A 7. és 8. évfolyamosok ezen a napon Pályaválasztási kiállításon vettek részt Kecskeméten. Az időjárás nem volt túl vidám, de végül a nap sikeresen zárult mindenki számára. Tanulóink élményekkel gazdagodva kezdhették meg másnaptól az őszi szünetet. Ezúton köszönjük a segítséget és a lehetőséget tanulóink, pedagógusaink és a vezetőség nevében: Tóth Betty kutyakozmetikusnak, Márton Anita műkörmösnek, a Vízmű részéről Baki Zoltánnak, a Kunszentmiklósi Malomnak, az ÉLBER Kft-nek, a Kunszentmiklósi Rendőrkapitányságnak, a Tűzoltóságnak és a Mentőállomásnak.